Dziś Bartek Tecław gra w Rogoźnie! (film)

Bartek Teclaw zagra w Rogoznie

Zapraszamy do Rogoźna na święto tego miasta. Dziś na scenie zobaczymy m.in. Bartka Tecława.

Aż do niedzieli w Rogoźnie odbywać się będą imprezy uświetniające święto miasta. Pełen program można zobaczyć tutaj - kliknij.

Dziś na scenie rogozińskiego Amfiteatru zobaczymy m.in. Bartka Tecława. Koncert z jego udziałem rozpocznie się o godz. 20,00. Serdecznie zapraszamy!

Poniżej najnowszy teledysk obornickiego dj'a.

 

Komentarze  

+6 #1 Olo 2017-06-19 09:14
Uważam że Rogozno stać na prawdziwą muzykę a nie na taką patologię jak disco z pola!!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież