Już dziś festyn parafialny na boisku SP2 w Obornikach

Festyn parafialny w parafii sw. Jozefa w Obornikach

Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Obornikach zaprasza na coroczny festyn parafialny.

Tradycyjnie już obiekty użyczają Obornickie Centrum Sportu i Szkoła Podstawowa nr 2. Festyn muzycznie poprowadzi zespół MARRION. Wśród atrakcji przewidziano m.in.:

- mecz piłki nożnej rozegrają panowie policjanci z księżmi i służbą liturgiczną,

- Rodzinny Konkurs Piosenki Maryjnej

- klaun, występy dzieci, zjeżdżalnia, koło fortuny dla dzieci, bufet.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież