Dzień Dziecka z Julką!

Dzień Dziecka z Julką!

Zapraszamy na Obornickie Łazienki na DZIEŃ DZIECKA Z JULKĄ dzisiaj 4.06 od godziny 14:00. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, wystarczy zabrać dobry humor.

W tym roku zapraszamy na pełną przygód wycieczkę, po gminie Oborniki.W tę fascynującą, pełną atrakcji podróż dzieci zabierze niezwykła przewodniczka – Julka! Ma osiem lat, mieszka w Obornikach i uwielbia przygody. Jeśli tak jak ona uwielbiasz konne przejażdżki, rowerowe rajdy, kajakowe wyprawy, czy kulinarne wariacje, koniecznie przyjdź i poznaj ją osobiście!

Na dzieci czekać będą jak zwykle kolorowe punkty animacyjne oraz kramy z pysznościami! Nie zabraknie także tradycyjnej sceny, na której zaprezentują się talenty odkryte w Obornickim Ośrodku Kultury, a na finał zjawi się na niej „Profesorek Wodorek” z teatru „Pomarańczowy Cylinder” – który porwie wszystkie dzieci do wspólnej, pełnej radości zabawy!

 

JULKA big

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież