Hip-hop ponownie na obornickiej scenie!

koncertJuż za tydzień na obornickiej scenie ponownie zoabczymy artystów hip-hopowych.

Jak czytamy na stronie Obornickiego Ośrodka Kultury "Od grudniowego koncertu O.S.T.R.  nie było w OOK hip-hopu. Przypomnieli nam o tym fani tego gatunku i  zaproponowali zorganizowanie występu poznańskiej formacji WSRH. Nie daliśmy się długo namawiać. Koncert już zaplanowany. Ruszamy 26.05 o 20.00. Najpierw prezentacje obornickiej sceny hip-hopowej (TOS, Osa, Gramol, Lukos RSL, Erka Rodzinny Klimat) a potem na scenie pojawi się gwiazda wieczoru."

Uwaga! Kupcie bilety już teraz, bo przed samym koncertem będą droższe!

Komentarze  

-14 #2 marcin2 2017-05-21 19:50
A przepraszam, nie do lasu, tam ma być cisza i spokój!!!!
Cytować
+14 #1 Daniel 2017-05-20 21:13
Takich dziwolągów to do lasu a nie na estrady!!!!!!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież