„JESTEŚMY STĄD” - 2017

7 maja niemen

 

„Jesteśmy Stąd” to motto dorocznych koncertów których  organizatorem jest Obornicki Ośrodek Kultury a pomysłodawcą oraz reżyserem znany obornicki muzyk i kabareciarz Marcin Samolczyk.

Tegoroczna  już szósta edycja koncertu poświęcona będzie bogatej twórczości Czesława Niemena, a utwory zmarłego artysty zgodnie z założeniami prezentować będą muzycy pochodzący z Obornik lub związani działalnością artystyczną z naszym miastem. Na scenie zaprezentują się: Magda Frąszczak, Kasia Najderek, Dajana Runowska, Krzysztof Nowak, Marcin Samolczyk  oraz formacja „QUIET BALOON” w składzie Jeremiasz Baum, Robert Baum, Rafał Cichacki i Szymon Stoliński.

koncert 7 maja

 

Od pięciu lat na koncertach „Jesteśmy Stąd” przyznawane jest wyróżnienie „Artysta Stąd”. Ideą tego wyróżnienia jest uhonorowanie ludzi którzy w szczególny sposób zasłużyli się dla obornickiej kultury. Komu kapituła tego wyróżnienia w tym roku przyzna „Złote Jabłuszko” dowiemy się już 7 maja.

Na koncert zapraszamy 07 maja br. na godzinę 17.00 do Obornickiego Ośrodka Kultury

Wstęp wolny 

Jedna z prób przed koncertem:

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież