Filmowe premiery w OOK

Szybcy i wsciekli w OOK

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne seanse filmowe.

Mamy za sobą już połowę kwietnia. OOK zdradził już listę premier, którą pokaże w maju. Oto co zobaczymy w Obornikach:

- "Klient" - Laureat Oscara w kategorii  - ajlepszy film nieanglojęzyczny w reżyserii irańskiego reżysera Asghara Farhadi

- "Szybcy i wściekli 8"

- "Dzieciak rządzi" - hit dla namłodszych (dl zorganizowanych grup wyświetlony zostanie także przed południem).

Filmy będzie można obejrzeć 17 maja. Ceny biletów to 16 i 18zł.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież