Jutro XXII edycja konkursu Bajkowy świat

Jutro XXII edycja konkursu Bajkowy swiat

Już po raz XXII Rogozińskie Centrum Kultury organizuje w czwartek konkurs dla dzieci "Bajkowy świat".

W tym roku dzieci otrzymają pytania i zadania z następujących dziedzin: Andersen i jego baśnie, Brzechwa dzieciom, Julian Tuwim Wiersze dla dzieci, Carlo Collodi Pinokio, Astrid Lindgren Dzieci z Bullerbyn, bajki filmowe i telewizyjne z TVP i TVP abc.

 Pierwszy konkurs “Bajkowy Świat” odbył się w roku 1996 rozgrywany był tylko na szczeblu gminy Rogoźno. W latach 1997-98 odbyły się konkursy wojewódzkie i swym zasięgiem objęły teren byłego województwa pilskiego. Po reformie administracyjnej kraju od roku 1999 w konkursie startują drużyny reprezentujące kilka  powiatów województwa wielkopolskiego. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież