Film obornickich licealistów

2017.01.21 Cerebrum studio F.P 1

 

Oborniccy licealiści inspirowani filmem Krzysztofa Kieślowskiego „Gadające głowy” postanowili nakręcić film niosący podobne przekazy. Film nosi tytuł „Trzy pytania”. 

Autorami filmu są oborniccy licealiści: Aleksander Paprota, Piotr Jankowski, Franciszek Goźdź i Jakub Bartkowiak. Sami o swoim projekcie mówią: „Jest to sonda socjologiczna w której chcemy ująć pragnienia, dążenia a nawet lęki wszystkich grup społecznych żyjących w naszym kraju. Zadajemy trzy krótkie pytania - z pozoru banalne - które wyłaniają nam prawdziwy kontrast w myśleniu Polaków”.

Premierowa projekcja filmu odbędzie się  w Obornickim Ośrodku Kultury dnia 21 stycznia br. o godzinie 19.00.  Po seansie autorzy filmu zapraszają do dyskusji. Ponadto przewidziane jest też wyświetlenie obrazu Krzysztofa Kieślowskiego „Gadające głowy”.

Zapraszamy OOK 21 stycznia br. g. 19.00 wstęp wolny.

 

2017.01.21 Cerebrum studio F.P

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież