Już za tydzień jarmark świąteczny w Obornikach

jarmark w Obornikach

Już w przyszłą niedzielę na obornickim Rynku odbędzie się świąteczny jarmark.

11 grudnia w Obornikach znów zrobi się świątecznie i kolorowo, a wszystko za sprawą Wielkiego Jarmarku Świątecznego! 

W tym roku będzie jeszcze więcej stoisk z rękodziełem i kulinarnymi specjałami.

Bibeloty i smakołyki dla każdego

Bez problemu będzie można zaopatrzyć się w gwiazdkowe prezenty, wspaniałe zabawki, misterne rękodzieło, bożonarodzeniowe choinki, ozdoby, ale i lokalne specjały, których nie może zabraknąć na żadnym wigilijnym stole. Będą karpie, kapusta na świąteczny bigos i różnorodne miody, ale też słodycze, pieczarki, wina, wędliny, pierniczki, ekologiczne przetwory, przyprawy, czy domowy chleb.

Hej Kolęda!

Na Rynku, podobnie jak w ubiegłym roku stanie też scena. A na niej – w samo południe mocnym, świątecznym uderzeniem przywita nas zespół Brass Band.

Na scenie stanie też ulubieniec obornickich sympatyków muzyki dance – Bartek Tecław, który wraz z przyjaciółmi zaprezentuje zupełnie wyjątkowy program „Pastorałka”.

Ostatnim muzycznym akcentem tegorocznego jarmarku będzie liryczny, jazzowy i urzekający „Projekt Niebo”.

Pyszna sprawa

Ale scena będzie nie tylko muzyczna, lecz jak na święta przystało również kulinarna. Świąteczne przysmaki zaprezentują mali kucharze z Obornickiego Ośrodka Kultury, szkolący swoje umiejętności podczas zajęć Kids Kitchen oraz uczniowie Zespołu Szkół w Objezierzu, którzy podczas Niedzieli ze Smakiem zachwycili samego Karola Okrasę.

Dla maluchów

Ja co roku na Rynku stanie namiot animacji dla najmłodszych, zaś miejsce bożonarodzeniowej szopki zajmie prawdziwa świąteczna zagroda z żywymi zwierzętami. Mamy też poufne informacje, że nasz jarmark planuje odwiedzić sam Święty Mikołaj!

Będzie też coś wyjątkowego!

Podczas  jarmarku w myśl idei „Odważnie twórzmy pokój”  harcerze przekażą wyjątkowe Betlejemskie Światło Pokoju.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież