Będzie rekordowy jarmark w Obornikach

Jarmark bozonarodzeniowy w Obornikach

Tegoroczny jarmark bożonarodzieniowy odbędzie się w Obornikach 11 grudnia. Zapowiada się na największe tego typu wydarzenie w tej miejscowości.

Tradycją jest organizowanie jarmarku bożonarodzeniowego na Rynku w Obornikach. Wiele osób jeździ do niemieckich miast, aby w świątecznej atmosferze dokonać zakupów, ale i też pozwiedzać atrakcje sąsiedniego państwa.

Od pewnego czasu, wzorem niemieckich miast, idą także polskie. Jeden z największych jarmarków organizowany jest we Wrocławiu. Sami oborniczanie także nie powinni się wstydzić. W tym roku na płycie Rynku ma pojawić się 50 wystawców! Zainteresowanie jest na tyle duże, że organizator musiał stworzyć listę rezerwową. Nie wszyscy chętni więc będą mogli się wystawić.

Już teraz zapraszamy na jarmark.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież