Oborniki. Muzyczny koniec wakacji.

2016 08 26 Revolution Club Festival II m

 

Tradycją staje się kończenie wakacji koncertem muzyki klubowej. Obornicki „Revolution Club Festival” zaprasza na imprezę plenerową pod hasłem  „MUSIC FORTRESS” , która odbędzie się 26 sierpnia br. w parku Obornickiego Ośrodka Kultury. Impreza rozpocznie się o godzinie 20.00 i potrwa / jak zapowiadają organizatorzy/ do godziny 04.00 dnia następnego.

 

Na scenie zaprezentują się: „Nina Suerte” , „Tiddey” , „Diabllo aka Coorby”, „Rafuss” , „Fontanero” , „Koza” , „DeJessy” i „Key Si”.

Są to artyści cieszący się popularnością nie tylko w Polsce.

Pomysłodawcami i organizatorami tego dobrze zapowiadającego się wydarzenia są: Bartosz Koza, Bartosz Wesoły i Rafał Derda. Należy dodać że ci młodzi pełni energii ludzie byli autorami zeszłorocznej, tego typu imprezy która okazała się strzałem w dziesiątkę. Nocne granie zgromadziło ponad 500 osób.

Pamiętajcie! 26 sierpnia godzina 20.00 musicie tam być!

2016 08 26 Revolution Club Festival II

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież