Rogoźno. Wakacyjny festyn rodzinny

festyn rogozno

 

Dzisiaj (24.07.16) w Rogoźnie zapraszamy na Wakacyjny Festyn Rodzinny, który odbędzie się na Targowisku Miejskim przy ulicy Nowej.

 

Wakacje w pełni, pogoda również zaczyna przypominać nam, ze mamy lato. Takie okoliczności tym bardziej zachęcają do udziału w rodzinnej imprezie w Rogoźnie. Festyn rozpoczyna się o godzinie 13:00 i będzie trwał do godziny 22:00 a może i dłużej….

Od godziny 13:00 do 18:00 przewidziano blok imprez, konkursów i innych atrakcji głównie dla rodzin z dziećmi. Po 18:00 koncert Sama River Blues, a od godziny 19:00 taneczne rytmy Bartka Tecława i potem zabawa taneczna.

 

festyn rogozno b

 

Komentarze  

+25 #1 Dawid 2016-07-27 21:45
W tyłek sobie wsadcie to wasze parszywe disco na polu!!!!!!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież