XXI Jarmark na św.Wita

rogozno 1

 

Już za kilkanasie godzin w Rogoźnie rozpocznie się XXI Jarmark na św.Wita. Zapraszamy na szereg imprez zorganizowanych przez Rogozińskie Centrum Kultury i Muzeum Regionalne.

 

Organizatorzy przygotowali bardzo bogaty program występów artystycznych.  Na scenie prezentować się będą uczniowie rogozińskich szkół, zespół śpiewaczy Przemysław II, Happy Hoop, zespół Tu-My znad Doliny Wełny, grupa Iskierki, Pa-Mar-Sze, Anima, Marek Majka i Obłędni, Severus.

Serdecznie zapraszamy.

rogozno 2

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież