Ryczywół przygotowany na swoje święto.

dni ryczywolu 1

 

W dniach 11-12 czerwiec obchodzone są Dni Ryczywołu! Organizatorzy przygotowali dwa bloki imprez, sobotni na sportowo i niedzielny – kulturalny.

 

Sobota to dzień sportu pod znakiem rajdu rowerowego organizowanego przez LGD Kraina Trzech Rzek oraz cyklu zawodów organizowanych na stadionie.

W niedzielę już od godziny 11:00 na stadionie rozpocznie rywalizacja w ramach Turnieju Wsi, tego typu imprezy zawsze budzą wiele pozytywnych emocji. Od godziny 14:00 główne imprezy na płycie ryczywolskiego Rynku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców w imieniu Pani Wójt Gminy Ryczywół!

fotografia nagłówkowa: GOK Ryczywół

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież