Oborniki. Dzień Dziecka na Łazienkach!

dzien dziecka oborniki

 

Zapowiada się piękna niedziela i piękne świętowanie DNIA DZIECKA. W Obornikach od godziny 14:00 zapraszamy na Łazienki. Tematem przewodnim imprezy są podróże, te małe i te duże – tak aby w ten jeden dzień przemierzyć cały świat.

Organizatorzy przygotowali 7 niezwykłych punktów animacyjnych – każdy prezentuje jeden z 7 kontynentów.  Europa w pigułce, afrykańskie rytmy i małpi gaj, Azja, Australia, Antarktyda, rejsy kajakiem po Amazonce i brazylijskie triki piłkarskie, wioska indiańska oraz najprawdziwsi kowboje. Podróżując po 7 kontynentach dzieci otrzymają specjalny paszport umożliwiający uczestnictwo w konkursie. Dzieci, które odpowiedzą na pytania konkursowe wezmą udział w losowaniu wycieczki ufundowanej przez Biuro Podróży El Sol.

Przez cały czas na scenie będą się odbywały różne konkursy,występy i na finał wystąpi zespół Centrum Uśmiechu z koncertem „Owocowo warzywne podróże”.

Impreza realizowana jest przez Urząd Miejski w Obornikach  oraz Obornicki Ośrodek Kultury przy współpracy z agencją eventową InteGRA, John Dewey School, Akademią Wiedzy i Zabawy oraz Zaczarowanym Przedszkolem, Akademią Piłkarską Reissa, sklepem Fanabearia, Agencją Artystyczną Minka, stajnią Leśnego Duszka oraz Związkiem Harcerstwa Polskiego.

W tym dniu uruchomiona zostanie specjalna bezpłatna komunikacja. Rozkład jazdy na dzień 5.06:

pdf Trasa 22 * pdf Trasa 24 * pdf Trasa 25 * pdf Trasa 26 * pdf Trasa 27 * pdf Trasa 28

dziecko wer

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież