Oborniczanie u Janaska

foto janasek

 

Festiwal FOTOCOOLTURA pozwoli odszukać swoich krewnych, znajomych, siebie na starych fotografiach. Któż nie zrobił choćby jednego zdjęcia u Janaska?

Szczególnie zachęcamy wszystkich do odwiedzin wystawy "Oborniczanie u Janaska", która dostępna jest w OOK. Tego akcentu bardzo brakowało na festiwalu, firma JANASEK związana jest z Obornikami i fotografią od dziesiątek lat.

Ta wystawa adresowana jest dla bardzo szerokiej publiczności, nie tylko pasjonatów fotografi, warto ją odwiedzić a przy okazji można podziwiać pozostałe festiwalowe wystawy!

fotografia nagłówkowa: Adam Krasicki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież