FOTOCOOULTURA w Obornikach staje się tradycją.

fotocooltura

 

Zapoczątkowany w 2013 roku projekt Fotocooltura prezentujący facynację  fotografią odbędzie się 4 czerwca. Jak w latach poprzednich i w tym roku organizatorzy przygotowali szereg propozycji adresowanych zarówno dla fascynatów fotografii jak i amatorów.

Atrakcje festiwalowe:

  • Wystawy prac: Grzegorz Wełnicki, Maciej Moskwa, Anna Bedyńska, Krzysztof Gierałtowski, Tomasz Kulbowski, Chris Niedenthal, Karol Wilczyński, Ewa Kluczyk, Piotr Nowak, Krzysztof Ślachciak, Alicja Abramczuk, Artur Musioł, Jarosław Zadora, Maciej Plesiak, Galeria Plakatu AMS i Forum Inicjatyw Foto.
  • O swojej przygodzie z fotografią opowiedzą:  Maciej Moskwa, Krzysztof Gierałtowski i Maciek Nabrdalik.
  • W wieczornych prezentacjach opatrzonych komentarzem autorów zobaczymy prace: Joanny Mrówki, Pawła Kosickiego i Jerzego Wierzbickiego.
  • Przegląd portfolio poprowadzi Maciek Nabrdalik.
  • Warsztat wędrownego fotografa zaprezentuje Bogusław Biegowski.
  • Ponadto: warsztaty z podstaw fotografii, projekcja filmów jednominutowych, wypożyczalnia sprzętu FujiFilm oraz wystawa zabytkowych aparatów oraz wykład  z historii fotografii.
  • Firma „Janasek” znana jest oborniczanom od wielu lat.  Chyba nie ma w Obornikach osoby która nie korzystałaby z usług zakładu fotograficznego prowadzonego obecnie przez Pana Włodzimierza Janaska.  W tegorocznej edycji FotoCooltury będzie można obejrzeć zdjęcia które były zrobione w tym zakładzie fotograficznym . Wystawa nosi tytuł: „Oborniczanie u Janaska”.

Przerywnikiem muzycznym tegorocznego fotograficznego spotkania będzie występ zespołu „MOONROSE”

Zapraszamy 4 czerwca 2016 roku do Obornickiego Ośrodka Kultury. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież