Przed nami V edycja Biesiady Rybnej

biesiada rybna fot. aplaga
 
 
Już w najbliższą sobotę, 14 maja zapraszamy na ulicę Nadbrzeżną! To już V edycja Biesiady Rybnej, organizowanej tym razem pod hasłem „Popłyńmy razem…”. Start godzina 16:00!
 
W programie:

Spływ Mściszewo – Radzim – Oborniki z przerwą na zajęcia historyczne w Radzimiu Oborniki, ulica Nadbrzeżna

• Tawerna Rybacka

• Przystań Gracka

• Warsztaty plastyczne i zabawy dla dzieci

• Degustacje potraw rybnych

• Szanty na żywo

• Stoiska tematyczne

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież