QUIET BALOON PROJECT - 17:00 OOK!

Quiet Baloon (foto. OOK)

Ciekawe muzyczne aranżacje, profesjonalizm, wykonanie na najwyższym poziomie – czemu nie, przecież Ci Ludzie po prostu kochają to co robią. O czym mowa – QUIET BALOON PROJECT!

Przypominamy o koncercie 8.05.2016 o godzinie 17:00 w OOK. Niedzielny koncert poprzedzony zostanie małym happeningiem na skwerze Czabana, a w trakcie koncertu po raz kolejny wręczona zostanie  nagroda "Artysta stąd".

Ale wracając do QUIET BALOON PROJECT -  płyty już są w OOK, nieliczni już mieli zaszczyt jej wysłuchać i twierdzą, ze jest MOC!

Nie pozostaje nic innego jak w niedzielę,  przed godziną 17:00 pojawić się w OOK.

Kto za tym wszystkim stoi?

QUIET BALOON: Robert Baum - gitara basowa, Jeremiasz Baum - perkusja, Rafał Cichacki - instr. klawiszowe

Pozostali artyści zaproszeniu do QUIET BALOON PROJECT : Grzegorz Brylak -wokal, gitara, Michalina Kowala - skrzypce, Krzysztof Warguła - saksofon, Tomasz Kaczor -puzon, Brass Band Oborniki, Dominika Styszyńska - trąbka, Marcin Samolczyk - skrzypce, Gramol - rap, Witek Żuromski - gitara, Joanna Zaborowska - wokal, Piotr Wtorek - piano, Kasia Najderek - wokal, Krzysztof Nowak - wokal, Gracjan Jeran - gitara, Marcin Kempiński - wokal, gitara, Jonasz Styszyński – saksofon.

PS. nie szukajcie płyty w sklepach internetowych, kupicie ją na koncercie za na prawdę niewielką kwotę …

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież