Cyrk Zalewski dzisiaj w Obornikach

cyrk zalewski

Dzisiaj (06.04.2016) o godzinie 17:00 w Obornikach odbędzie się jeden spektakl CYRKU ZALEWSKI. Arena cyrkowa znajduje się przy ulicy Bielawskiej, zapraszamy!

W programie Cyrku znajdują się występy:

1. Iluzja - Kamil Zalewski - Polska
2. Akrobacje i piramidy - Zuma Zuma - Kenia
3. Pokaz kóz - Mirko - Polska
4. Komiczny Trapez - Wolff Brothers
5. Antypody - Dominika Krystel - Polska
6. Pokaz wielbłądów - Kamil Zalewski - Polska
7. Pokaz koni palomino - Kamil Zalewski - polska
8. Pokaz lwów - Ludvik Berousek - Czechy
9. Groteska akrobatyczna - Wolff Brothers - Czechy
10. Akrobacje na linie pionowej - Żaneta Adamczyk- Polska
11. Laserman Show - Kamil Zalewski - Polska
12. Limbo - Zuma - Zuma - Kenia

Zachęcamy do odwiedzin namiotu cyrkowego. Klasyczny cyrk ze zwierzętami jakim jest Cyrk Zalewski uznawany jest od 2005 roku w Unii Europejskiej jako część składowa kultury europejskiej. W tej sprawie Parlament Europejski przyjął odpowiednią rezolucję. Cyrki istnieją od zarania dziejów, uznawane były przez wszystkie kultury, ustroje.

W cyrku można podziwiać popisy ludzi jak i zwierząt. Jak zapewniają pracownicy cyrku zarówno ludzie jak i zwierzęta posiadają komfortowe warunki pracy.

W przerwie spektaklu będzie można podejrzeć cyrk od kuchni. Można zajrzeć do zagród zwierząt, sprawdzić w jakich warunkach podróżują. Można odszukać garderobę  artystów i sprawdzić jak wygląda przewoźny dom.

Jedyna okazja dzisiaj w Obornikach o godzinie 17:00, zapraszamy.

foto: Cyrk Zalewski

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież