Topienie Marzanny w Jaraczu

marzanna

20.03.2016 zapraszamy do Muzeum Młynarstwa w Jaraczu na tradycyjne topienie Marzanny!

 

Zachęcamy do przyjazdu całymi rodzinami już id około godziny 12:00. Organizatorzy zapewniają możliwość samodzielnego wykonania Marzanny ( stelaż, słoma). Warto zabrać ze sobą dodatkowe atrybuty służące do przyozdobienia zimowej panny. Prosimy jednak pamiętać aby nie były to rzeczy z tworzyw sztucznych!

Kolorowy korowód zakończy się topieniem Marzanny i wspólnym wywoływaniem wiosnyJ. Na powitanie wiosny przygotowani zabawy i gry dla dzieci oraz ognisko (warto zabrać kiełbaski).

Bilet wstępu 2 zł.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież