Kabaret Świerszczychrząszcz wystąpi w OOK

Kabaret Swierszczychrzaszcz

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza 9 kwietnia na występ kabaretu Świerszczychrząszcz.

OOK swoja ofertą stara się przyciągnąć w swoje mury jak najszerszą publikę. Stąd też m.in. pojawiające się kabarety. Tym razem gośćmi obiektu przy ul. Armii Krajowej 18 będzie kabaret Świerszczychrząszcz. Grupa powstała w 2007 roku w Lublinie. Tworzą go Marcin Wąsowski i Michał Łysiak. Ten pierwszy wcześniej współpracował z łódzkim Teatrem MMS i Teatrem „A”, natomiast Michał – ze studenckim Teatrem ITP na KUL-u.

Obu panów będzie można zobaczyć w Obornikach 9 kwietnia. Ceny biletów wynoszą w przedsprzedaży 28zł. 

 

Komentarze  

+1 #1 Lonia 2016-03-03 20:02
Nie przesadzajcie z tymi kabaretami .!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież