Bartek Tecław nagrywa nowy teledysk

bartek teslaw

Tytuł nowego utworu do którego kręcony jest teledysk to „Ciało do ciała”. To będzie 4 teledysk obornickiego artysty.

Bartek Tecław planuje w najbliśzym czasie szereg koncertów, miedzy innymi z Czadomenem. Dla wielu osób te koncerty to doskonała zabawa gdzie wykonawcy starają się zapewnić jak najlepsze widowisko.

Czekamy na premierę nowego teledysku Bartka Tecława!

Komentarze  

+40 #1 Bubu 2015-12-25 16:10
Tylko po co????? Przecież tego nie da się słuchać!!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież