Wygraj bilet na koncert Teresy Werner

Kilka dni temu pisaliśmy o koncercie Teresy Werner w Obornikach. Teraz zapraszamy do konkursu, mamy dla Was 3 bilety na ten koncert.

Aby zdobyć bilet na ten koncert należy odpowiedzieć na 3 pytania. Za komplet poprawnych odpowiedzi można wygrać darmowe zaproszenie dla jednej osoby na koncert Teresy Werner który odbędzie się w OOK 30 grudnia 2015roku. Odpowiedzi należy przesyłać do 19 grudnia 2015 roku na adres redakcji (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). 

Bilet otrzymają trzy pierwsze osoby, które prześlą prawidłowe odpowiedzi.

Oto pytania:

1.Jaki tytuł nosi album Teresy Werner który zdobył status  „Złotej Płyty”?

2. Jak zatytułowany jest  pierwszy solowy singiel Teresy Werner?

3.Gdzie Teresa Werner nagrała większość swoich wideoklipów?   

Fundatorem nagrody jest OOK.

Komentarze  

+34 #1 Bubu 2015-12-17 21:29
Mi żeby nawet za słuchanie tego płacili to i tak nie pójdę!!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież