Grafika Marka Kolanusa

bibm

W naszej instytucji chętnie prezentujemy prace twórców związanych z Obornikami. Tym razem zapraszamy do obejrzenia grafiki Pana Marka Kolanusa.

Obecnie Pan Marek Kolanus mieszka w Poznaniu jednak jest rodowitym oborniczanem. Autor prac z wykształcenia jest antropologiem kultury, a rysuje i maluje od wczesnego dzieciństwa.

Ulubioną techniką jest rysunek na papierze tuszem, ołówkiem, flamastrem lub cienkopisem. Zajmuje się także sztuką użyteczną, wykonuje plakaty, ilustracje, wzory kart okolicznościowych i rysunki na T-shirty.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież