OOK. Zapraszamy do iluzjonu

7613709.3m

Od października b.r. Obornicki Ośrodek Kultury rozpoczął cykliczne wyświetlanie filmów pod hasłem „FILMOWE PIĄTKI”.   Nowe wyposażenie / ekran, projektor / umożliwia profesjonalną projekcję. W każdy filmowy wieczór poza filmem czekają na kinomanów słodkie niespodzianki.

W najbliższym czasie:

- 20 listopada „ŁOWCA” /produkcja 2011- Australia/ Firma biotechnologiczna zatrudnia myśliwego, któremu zleca wytropienie ostatniego żyjącego tygrysa tasmańskiego. Reżyseria Daniel Nettheim, scenariusz Alice Addrson i Wain Fimeri. Bilety w cenie 6zł/8zł.

- 27 listopada „PUSTKI” vs „AELITA” /produkcja 1924 - ZSRR/ Wyjątkowy pokaz filmu „Aelita”  w reżyserii Jakowa Protazanowa ze ścieżką dźwiękową wykonywaną na żywo podczas projekcji  przez zespół „Pustki”. Oparte na powieści Aleksego Tołstoja widowisko fantastyczne z akcją rozegraną częściowo w realiach sowieckich, a częściowo na Marsie. Można by rzec, że film ten jest jednym z pierwszych o ile nie pierwszym filmem o tematyce science fiction w historii kina rosyjskiego.  Bilety w cenie 18zł/25zł.

- 04 grudnia „CUDA” /produkcja 2014 – Niemcy, Szwajcaria, Włochy/ Gelsomina, nastolatka wychowująca się z dala od cywilizacji, namawia rodziców, by wzięli wspólnie udział w teleturnieju TV. Kiedy lato dobiegnie końca, jej życie nie będzie już takie samo. Scenariusz i reżyseria Alice Rohrwacher . Bilety w cenie 6zł/8zł.

- 11 grudnia „FOTOGRAF” /produkcja 2014 - Polska/Film opowiada historię seryjnego mordercy działającego we współczesnej Moskwie. Nieuchwytny sprawca zostawia na miejscu zbrodni, wzorem techników policyjnych, kartoniki z numerami. Śledczy trafiają na trop prowadzący do byłego garnizonu Armii Radzieckiej w Legnicy, do mrocznych wydarzeń z lat 70. W dochodzeniu bierze udział młoda milicjantka Natasza, jedyna dotychczas osoba, która rozmawiała osobiście z tytułowym "Fotografem" i... przeżyła. Reżyseria Waldemar Krzystek, scenariusz Krzysztof Kopka i Waldemar Krzystek. Bilety w cenie 6zł/8zł.

Wszystkie projekcje rozpoczynają się o godzinie 19.00. Bilety do nabycia w sekretariacie O.O.K.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież