Rogoźno. Rockowe Zaduszki

rockowe

Wszyscy fani ROCKOWYCH ZADUSZEK dzisiaj muszą być w Rogoźnie, gdzie w tutejszym RCK już piaty raz odbędzie się najbardziej rockowa impreza w powiecie.

Impreza rozpocznie się o godzinie 18:05 J, organizatorzy wzorem zeszłego roku wprowadzili bilety, a wpływy z nich przeznaczą na wybraną akcję charytatywną, w tym roku zebrane pieniądze zasilą budżet akcji Szlachetna Paczka!

Każda osoba uczestnicząca w koncercie dorzuci się więc do jednaj z paczek, jaką dostanie wytypowana w akcji rodzina.

Na scenie pojawią się trzy zespoły: Overstep z Pniew, Stone Factory  z  Poznania oraz The Vault  z Obornik Wielkopolskich. Rok temu na koncercie pojawiło się 196 osób, organizatorzy dzisiaj liczą na jeszcze większą frekwencję!

Z wielką dumą i ogromną radością ogłaszamy, że po raz PIĄTY Niezależna Rogozińska Scena Muzyczna oraz Rogozińskie Centrum Kultury zaprasza Państwa na Rockowe Zaduszki!

Pamiętaj, Rockowe Zaduszki, dzisiaj 6.11.2015 godzina 18:05, RCK Rogoźno

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież