Piotr Woźniak w Obornikach.

wozniak

Artysta swoją muzyczną karierę rozpoczął w musicalu Metro. Debiutancką płytę "Dom na dachu" nagrał w 2010 roku. Krążek zawiera  12 utworów. Dwa lata później ukazał się koncertowy album "Jak ze źródła", który jest spełnieniem marzeń muzyka i hołdem dla artystów z lat 70-tych i ich twórczości. Niniejszą płytę Woźniak nagrał ze znanym gitarzystą Przemysławem Śledziem „ Śledziuhą”. Najnowsza produkcja, to płyta pt. Tata Adama, która ukazała się w kwietniu tego roku, "Tango mortale" - to jeden z najciekawszych utworów, które znalazły się na tym krążku.

Woźniak, swoją muzyką i oryginalnym głosem przenosi publiczność do świata emocji i słów. Opowiada o tym, co ważne dla człowieka: o miłości, potrzebie wsparcia, wybawienia z samotności, czy pasji życia.  Artysta w swoich utworach wykorzystuje teksty  m.in. Agnieszki Łomnickiej, Tadeusza Woźniaka, Leopolda Staffa, Marka Grechuty, Juliana Tuwima oraz własne.

Na recital poznańskiego barda zapraszamy do Sali Kameralnej Obornickiego Ośrodka Kultury 27 października na godzinę  18.00. Artysta wystąpi w towarzystwie wiolonczelistki Anny Papierz. Bilety w cenie 15zł do nabycie w sekretariacie OOK.

Piotr Wozniak Plakat page 001 (002)

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież