Uwaga mamy wejściówki na LUX FEST

plakat luxfest

Mamy jedną podwójną wejściówkę na LUX FEST na sobotę 03.10! Wystarczy do godziny 20:45 wysłać do na maila i bilety mogą być wasze.

W mailu prosimy podać: Imię i nazwisko dwóch osób, numer telefonu. Ważne! Wejściówki są imienne tak więc nie można ich odstąpić.

A teraz najważniejsze - na maile czekamy do godziny 20:45, tak 20:45, nie ma zbyt dużo czasu. Dane wysyłamy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przesyłając dane automatycznie wyrażacie zgodę na publikację swoich nazwisk na naszym portalu. Dane nie będą przechowywane i po zakończeniu konkursu zostaną usunięte. Wejściówka zostanie rozlosowana spośród nadesłanych maili.

O wynikach losowania poinformujemy gdy fundator biletów -> zespół LUXTORPEDA, potwierdzi przyjęcie naszych rezerwacji.

DO DZIEŁA

W sobotę 3.10 na LUX FEST wystąpią: Luxtorpeda, Lao Che, Łona,Webber & The Pimps, Cuba de Zoo, Hope, Megitza i PowerHorse.

Więcej szczegółów na stronie http://www.luxfest.net/ i na plakacie:

plakat luxfest2

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież