Młodzi Cyganie w Obornikach.

trojanek2

Bogdan Trojanek jest założycielem i liderem zespołu „Terne Roma” /Młodzi Cyganie/. Romski piosenkarz, autor tekstów i muzyki znany również jako Biały Cygan. Poza estradą artysta wiele czasu poświęca na działalność charytatywną na rzecz potrzebujących. Za tą działalność wiele razy wyróżniany. Jako jedyny Rom został kawalerem Orderu Uśmiechu.

Zespół  „Terne Roma” będzie gościł w Obornickim Ośrodku Kultury 10 października o godzinie 19.00. Nie zabraknie energetycznej muzyki, porywającego tańca i pięknych strojów.

Bilety w cenie 30zł do nabycia w sekretariacie OOK.

trojanek1

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież