Historia ppor. Leona Cybulskiego ps. "Znicz"

znicz

22 sierpnia o godzinie 16:00 w Muzeum Regionalnym im. Wojciechy Dutkiewicz w Rogoźnie odbędzie się prelekcja poświęcona żołnierzowi Narodowych Sił Zbrojnych ppor. Leonowi Cybulskiemu ps. "Znicz", urodzonemu w Parkowie, Gmina Rogoźno.

Organizatorami spotkania są Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręg Wielkopolska oraz Rogozińskie Centrum Kultury Muzeum Regionalne im. Wojciechy Dutkiewicz w Rogoźnie. Prelekcję poprowadzi Bartosz Tomczak.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane historią nieznaną i przez lata skrywaną.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież