Czy jest w domu kakao?

smile

Michał Kincle, Paweł Szwajgier i Andrzej Mierzejewski to trzej przesympatyczni panowie, członkowie kabaretu „SMILE”. Na scenie kabaretowej notowani są od 2003 roku. „SMILE” uważany jest za  jeden z najlepiej śpiewających polskich kabaretów.

Dowodem na to są nagrody zdobyte na Ogólnopolskich Spotkaniach z Piosenką Kabaretową. Działalność kabaretowa kabaretu była wielokrotnie nagradzana na prestiżowych festiwalach takich jak: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, Przegląd Kabaretowy „PaKA”, Przegląd Kabaretowy K.O.K.S., Rybnicka Jesień Kabaretowa „RYJEK” i wielu innych.

Członkowie kabaretu są wspaniałymi  obserwatorami rzeczywistości. Każda sytuacja jest wspaniałym materiałem na skecz śmieszący widownię w każdym wieku.

W Obornickim Ośrodku Kultury kabaret zaprezentuje program pod tytułem „Czy jest w domu kakao?”. Jest to kompilacja najnowszych skeczy kabaretu robiąca furorę na każdym występie.

Zapraszamy 12 września 2015 roku o godzinie 17.00

Bilety w cenie 40 zł. / 50 zł. miejsca numerowane- sektor centralny/.

REZERWUJCIE JUŻ DZISIAJ!!!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież