Lipiec w O.O.K.

wakacje 2015mm

Mimo że wakacje rozpoczęły się na dobre w Obornickim Ośrodku Kultury dziać się będzie. Przez cały lipiec odbywać się będą zajęcia adresowane do dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Będzie kino, wycieczka i półkolonia.

10 lipca odbędzie się charytatywny koncert hip hopowy z którego dochód przeznaczony będzie na pomoc dla Mateusza „Słeziego”. Wystąpią  TOS, MST i KALI. Startujemy o 20tej.

Na kolejną imprezę zapraszamy 15 lipca do parku Obornickiego Ośrodka Kultury. To właśnie tam odbędzie się XV edycja Przeglądu Amatorskiej Twórczości Seniorów pod znanym hasłem „STARE ALE JARE”.  Swój udział zapowiedziały zespoły: „ZŁOTA JESIEŃ” z Orchowa, „CHABRY” z Wronek, „DĘBOWY LIŚĆ” z Suchego Lasu, „PRZEMYSŁAW” z Rogoźna, „ODRODZENIE” ze Słupcy, STOKROTKI” z Tulc, „CHLUDOWSKA MAZELONKA” z Chludowa, „BORÓWCZANKI” z Lubasza, „ZŁOTA JESIEŃ” z Kostrzyna, „HARFA” ze Skoków, „SZCZĘŚLIWA 13” ze Środy Wielkopolskiej, „SONATA” z Obornik  oraz „GOŚLINIANKA” z Murowanej Gosliny. Po zmaganiach na scenie przewidziany jest piknik zakończony zabawą taneczną. Nad całością jak zwykle czuwa Pani Elżbieta Brodzińska. Początek imprezy godzina 13.00.

TRANSATLANTYK Mobilne Kino SKODY przypłynie i do nas. W ubiegłym roku TRANSATLANTYK wyświetlił filmy w pięciu dzielnicach Poznania gromadząc 3 tysiące widzów.       

Plenerowe pokazy są wyjątkowe z różnych względów. To właśnie podczas seansu plenerowego wspólne odczuwanie filmowych emocji tworzy wyjątkową atmosferę. TRANSATLANTYK SKODY zacumuje w obornickich Łazienek dnia 18 lipca i o godzinie 22.00 rozpocznie projekcje filmu pod tytułem „Druga Ziemia”, wyreżyserowanego przez Mike Cahila. Film zaliczany jest do gatunku: dramat, sci-fi.

 „W dniu odkrycia Drugiej Ziemi dochodzi do wypadku, w którym ginie żona oraz syn znanego kompozytora. Po kilku latach sprawczyni wychodzi na wolność i jako wolontariuszka nawiązuje romans z artystą.”

ZAPRASZAMY!!! 

wakacje 2015

Druga Ziemia2stare 2015

11103983 1075703142457673 218593112 n

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież