Wystartowały dni Obornik

dni obornik

Pozostało jeszcze 5 dni świętowania w Obornikach. Za nami imprezy na Lądowisku w Słonawach, Olimpiada sportowa, Rajd Nordic Walking, Wileka Dziura i Superenduro.

Dalsze imprezy odbywać się będę od wtorku 23 czerwca. Kulminacją będą imprezy odbywające się w piątek i sobotę. Koncertowy wieczór na Targowisku wypełnią w tym roku Dawid Kwatkowski, Maciej Maleńczuk i Psychodancing.

Sobotnie wianki będą w tym roku podzielone na imprezy skierowane dla dzieci w pierwszej części i w drugiej tradycyjne koncerty i fajerwerki.

Na sam finał, niedziela na sportowo i ze smakiem, czyli Półmaraton dla biegaczy i rajd Nordic Walking dla kijkarzy. Dni Obornik zakończą się festynem na ul. Piłsudskiego – Niedzielą ze smakiem.

Serdecznie zapraszamy na wszystkie imprezy, poniżej możecie obejrzeć zapowiedź imprez dyrektora OOK Adama Krasickiego.

PLAKAT A1 dni Obornik 2015

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież