VI Piknik Lotniczy

piknik lotniczy2

Piknik lotniczy na lotnisku w Słonawach rozpoczyna się o dzisiaj godzinie 15:00.  Nie ma co oglądać się na pogodę, w historii tej imprezy już był i upał i deszcz i zawsze impreza była udana.

W tym roku ponownie będzie można podziwiać pokazy lotnicze w wykonaniu motolotniarzy i małych samolotów. Na niebie zobaczymy jeszcze pokazy akrobatyczne, będą odbywały się loty widokowe samolotem i motolotnią. Organizatorzy zaplanowali również pokaz skoków spadochronowych i loty balonowe. Pod koniec dnia przewidziane są również fajerwerki, oczywiście lotnicze.

W bezpośrednim sąsiedztwie lądowiska odbywać się będzie festyn z atrakcjami dla całych rodzin. Na scenie zaprezentują się muzycy z szkoły muzycznej Yamaha z Wagrowca, Venessa Jaskólak – „Vena-Perkusistka”, duet akordeonowy „Bayan Brothers”, Obornicka Orkiestra Dęta i kabaret „Antoś Szprycha”

W tym dniu uruchomiona jest dodatkowa linia komunikacji miejskiej. Busy będą kursowały od około godziny 14, ostatni bus z Słonaw odjedzie o godzinie 23:15.

rozkłady jazdy

Serdecznie zapraszamy do Słonaw!

piknik lotniczy1

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież