DNI PRZEMYSŁAWA Rogoźno 2015

dni 1

Dzisiaj startują DNI PRZEMYSŁAWA Rogoźno 2015. Kika miesięcy przygotowań i wreszcie czas na wielki finał. Największą gwiazdą dni Rogoźna jest zespół Varius Manx.

Inauguracja Dni Przemysława odbędzie się 19 czerwca o godzinie 17:00 na Targowisku Miejskim. Tam do godziny około 20 odbywać się będą występy i koncerty, m.in. Grupy Teatralnej TO MY, H.R. Dobrogowskich. O 20:30 na scenie pojawi się zespół Varius Manx. Na ten koncert czeka wiele osób, nie tylko w Rogoźnie.

Po koncercie, około godziny 22:00 rozpocznie się prowadzona przez Bartka Tecława zabawa taneczna.

20 czerwca kolejne imprezy rozpoczną o godzinie 17:30. Przez ulice Rogoźna przemaszeruje Korowód Przemysława II. W czasie przemarszu odbędzie się spektakl uliczny „Naznaczeni”. Dalsze imprezy odbywać się będą naj jeziorem, na terenie KŻ Kotwica. O 19:00 startuje koncert szant, o godzinie 20:00 będziemy mogli podziwiać pokazy na wodzie. Na godzinę 21:30 przewidziane są WIANKI i zaraz po nich około 22:30 pokaz sztucznych ogni.

21 czerwca odbędzie się turniej wsi na boisku w miejscowości Jaracz, początek o godzinie 14:00.

Bądźmy dobrej myśli, że pogoda nie przeszkodzi i uda się przeprowadzić wszystkie zaplanowane imprezy. Dlatego bez względu na pogodę zachęcamy do udziału i życzymy udanej zabawy.

dni 2

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież