XX Jarmark św. Wita

jarmark 1

W niedzielę 14 czerwca zapraszamy do Rogoźna na XX Jarmark św. Wita. W tym roku jarmark ma bogaty program.

Od godziny 12  do godzin wieczornych na placu Karola Marcinkowskiego w Rogoźnie odbywać się będzie szereg występów, konkursów, zabaw. W trakcie całej imprezy czynne będą stoiska z czerpaniem papieru, warsztatami z tradycyjna średniowieczną bronią, konkurencje sportowe.

W godzinach południowych na scenie prezentować się będą zespoły i grupy szkolne i działające przy Rogozińskim Centrum Kultury. O godzinie 18:40 rozpocznie się koncert zespołu Ogien, o 19:30 zespół Bayan Brothers Duo Akordeonowe i na koniec imprezy około 20:30 wystąpi Kabaret z Konopi.

jarmark rogozno

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież