FOTOCOOLTURA 2015

Fotocooltura plakat

To już trzecia edycja festiwalu fotografii i ludzi liczących się w tej dziedzinie. W roku ubiegłym gościliśmy między innymi: Marcina Kydryńskiego, Tomasza Tomaszewskiego czy Tomasza Lazara. Przerywnikiem muzycznym był występ jazzowego tria Adama Pierończyka.

W tym roku na spotkanie z fotografią  zapraszamy w dniach 5 i 6 czerwca. Swoją obecność zapowiedzieli: Chris Niedenthal, Marek Lapis,  Tadeusz Rolke, Wiktor Franko, Filip Springer i Michał Gonicki.

Gwiazdą muzyczną festiwalu będzie polski piosenkarz, gitarzysta i kompozytor Radosław Skubaja o wdzięcznym pseudonimie Skubas.

W programie poza galeriami spotkania autorskie, wykłady, warsztaty, projekcje filmowe oraz konkursy, zabawy i happeningi.

TEGO WYDARZENIA NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ!!!

5-6 czerwca Obornicki Ośrodek Kultury.

foto program

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież