Dzień dziecka w Obornikach

dziend

Oborniki świętują Dzień Dziecka już w niedzielę , świętowanie z teatrem w tle. Od godziny 14:30 zapraszamy wszystkie dzieci na Wełnę.

Zapowiada się bardzo kolorowe i pełne atrakcji niedzielne popołudnie z teatrami. Obornickie Łazienki wypełnią się mimami, szczudlarzami i clownami.

O godzinie 15:00 spotkanie z teatrem rozpoczną „Odkrywcy” w szalonej podróży po świecie teatru, pełnego magii, zagadek, przygody. Od godziny 16:30  rozpocznie się widowisko „Elmer. Słoń w kratkę”. To kolejne barwne widowisko zachęcające do poznawania świata i zdobywania przyjaciół. O godzinie 18:00 Wełna, Wełenka – przedstawienie w którym będą mogły wziąć udział wszystkie chętne dzieci!!!

W tym dniu będzie można skorzystać z bezpłatnej komunikacji miejskiej, dzięki czemu wszyscy niezmotoryzowani jak również i te osoby, które pozostawią swoje auta w domu będą mogli dotrzeć na tą niecodzienną imprezę.

Autobusy

logotyp dzień dziecka

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież