III Obornicki Zlot Fiata 126p

Zlot fiatam

Już dzisiaj (sobota 30.05.15)  III Obornicki Zlot Fiata 126p, zapraszamy na teren parku OOK w Obornikach.

Impreza to nie tylko prezentowanie „maluchów” ale i próby sprawnościowe które odbywać się będą od godziny 11:00 do 13:40 na targowisku miejskim. Bardzie ciekawie zapowiadają się również próby na torze motocrossowym przy ul. Łukowskiej.

O godzinie 14 spod OOK wyrywszy barwna kawalkada, która przejedzie ulicami Obornik. Zlotowe miasteczko będzie działało od godziny 16, będzie tu można podziwiać wszystkie pojazdy uczestniczące w zlocie. Zlot zakończy się 31.05.

Zlot fiata

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież