Mocny akcent na koniec miesiąca.

bilde

30 maja w Obornickim Ośrodku Kultury wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju, a tworzą go Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał  Zbieć oraz Magdalena Stużyńska. Kabaret powstał w 1993 roku na Uniwersytecie Warszawskim, a dużą popularność zdobył dzięki błyskotliwym tekstom Roberta Górskiego. Treścią prezentowanych skeczy są problemy społeczne, absurdy życia codziennego oraz polityka.

W Obornikach wystąpią z programem pod tytułem „Jerzyk dzisiaj nie pije”.  30 maja 2015 roku godzina 18.00 sala widowiskowa Obornickiego Ośrodka Kultury. Bilety do nabycia w sekretariacie  O.O.K.- można też rezerwować telefonicznie pod numerami  61 29 61 424 i 605 600 494

To nie jest pierwszy koncert kabaretu w Obornikach, zapraszamy do obejrzenia wywiadu z artystami nakręconego po koncercie w 2012 roku (warto :) ) http://www.eoborniki.pl/itv-eoborniki/kultura/video/2012-11-16-kabaret-moralnego-niepokoju.html

Dok11 (2)

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież