W Rogoźnie się dzieje

wESELE OD KUCHNI

W czasie majówki w Rogoźnie odbywa się sporo imprez. Dzisiaj już jesteśmy po Turnieju Szachowym oraz Zawodach Wędkarskich o Puchar Jezior Nienawiskich. Wieczorem czekają nas jeszcze wrażenia kulturalne. O 18:30 zapraszamy do Ośrodka Kultury na komedię muzyczną „Wesele od kuchni”.

Jest to komedia muzyczna której fabuła opiera się o przedstawienie zaplecza przygotowań do ślubu. Humor sytuacyjny plus żarty „świadka” zapewniają dobrą zabawę. Zapraszamy do OK, wstęp WOLNY.

2 maja o godzinie 9:00 startuje z placu K.Marcinkowskiego wycieczka rowerowa. O tej samej porze rozpoczną się również kolejne zawody wędkarskie na Jeziorze Rogozińskim.

Uroczystości świętowania 3 maja w Rogoźnie mają rangę powiatowych. Rozpoczynają się o 9:40 przemarszem z ul. Nowej do kościoła Św. Wita, gdzie o godzinie 10:00 odprawiona będzie Msza święta z Ojczyznę. O 11:00 odbędzie się część oficjalna przy pomniku Powstańców Wielkopolskich. Dopełnieniem świętowania będą zawody strzeleckie Bractwa Kurkowego, które rozpoczną się o godzinie 12:00.

mAJOWE

Komentarze  

#1 Piotr Der 2015-05-04 23:28
Dzieje się? Co to za tytuł? To chyba jakiś żart. Ta majówka była najsłabsza od lat!! Nowe władze pokazały co potrafią hehe...
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież