Groniec śpiewa piosenki Osieckiej.

K.Groniec 1

"Ballada wagonowa”, ,,Bossanova do poduszki”, ,,Diabeł i raj”, ,,Dziś prawdziwych cyganów już nie ma”, ,,Nie całuj mnie pierwsza” czy ,,Nie ma jak pompa” a można by jeszcze wiele wymieniać; wszyscy je  pamiętamy bo są to niezapomniane przeboje, do których teksty napisała Agnieszka Osiecka. Agnieszka Osiecka ukończyła Wydział Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pracowała w radiu, pisała reportaże i eseje do gazet ale w pierwszym rzędzie znamy ją jako autorkę tekstów do piosenek które stawały się przebojami. Pisała dla takich wykonawców jak: Maryla Rodowicz, Skaldowie, Urszula Sipińska, Ewa Bem, Łucja Prus i inni.

Tematem przewodnim koncertu „Muzyczne Zaduszki” który odbył się w listopadzie 2014roku w Obornickim Ośrodku Kultury była twórczość Agnieszki Osieckiej.

Recital Katarzyny Groniec pod tytułem „ZOO” to kolejna okazja na przypomnienie sobie tekstów Osieckiej.

Katarzyna Groniec zadebiutowała rolą Anki w musicalu Metro. Występowała z powodzeniem na festiwalach śpiewając piosenkę aktorską. Współpracowała z teatrami: „Buffo”,  „Roma”, „Ateneum”, „Capitol”, „Polonia” i „Palladium”. Ceniona za ironię, liryzm, pazur sceniczny ale głównie za wyjątkowe umiejętności interpretacyjne. Artystka nagrała szereg płyt. Inspiruje ją twórczość  Edith Piaf, Marleny Dietrich, Leonarda Cohena, Jacqesa Brela oraz Ewy Demarczyk.

Dnia 29 kwietnia 2015 roku o godzinie 18.00 w Obornickim Ośrodku Kultury artystka wystąpi z recitalem „ZOO”

Bilety do nabycia w sekretariacie ośrodka w przedsprzedaży w cenie 35zł/37zł, a w dniu koncertu 45zł.

Serdecznie zapraszamy!

K.Groniec 2

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież