Michał Rassek w Parkowie!

11075129 802025089873255 2069733581 n

Zapraszamy na koncert Michała Rasska do Parkowa, który odbędzie się 25.03. 19.30 w kościele pw. NMP Królowej Świata.

Sam artysta zachęca do udziału w koncercie pisząc: „Kochani! Chcemy Was gorąco zaprosić na wieczór, który odbędzie się w ramach projektu Michał Rassek Akustycznie. Tworzymy go razem z moim przyjacielem i gitarzystą Jonaszem Dąbrowskim i chcemy Was zabrać w podróż pełną piosenek i spontanicznego uwielbienia. Nagraliśmy jedną z moich piosenek w takiej formie, możecie posłuchać poniżej. Przemiło będzie móc się z Wami spotkać! Zapraszamy


WYDARZENIE NA FB: https://www.facebook.com/events/1635205306708511/

Dla osób, które jeszcze nie słyszały piosenek Michała Rassaka może być to sporym zaskoczeniem. Artysta posiada bardzo interesujący głos. Swoim śpiewem i muzyką tworzy własny klimat. Akustyczne wykonanie utworów potęgować może dodatkowo pozytywne emocje.

Skąd taki koncert w Parkowie? Jest to inicjatywa mieszkańca Parkowa, który po prostu skontaktował się z Michałem i „tyle” J. Wstep na koncert jest darmowy.

rassak

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież