,,Mój Teatr” w Obornikach

ook11

Dwie panie zróżnicowane wiekowo są dla siebie szwagierkami, to postacie ze spektaklu ,,Usta Angeliny”. Autorem scenariusza i reżyserem przedstawienia jest Marek Zgaiński dyrektor ,,Mojego Teatru”.

Odtwórczyniami ról są Agnieszka Różańska aktorka Teatru Nowego w Poznaniu i Katarzyna Terlecka.

Panie rozmawiając ze sobą, często ze swadą  wykazują różne spojrzenie na sposób bycia, ubierania się, dbania o swój wygląd. Starsza zastanawia się dlaczego młodsza czyni wiele starań dla swojego wyglądu. Dlaczego ona jest obiektem zainteresowania mężczyzn.

Jednym z wątków jest problem kuracji odmładzających które z reguły nie przynoszą efektu, co świadczy o dużym znaczeniu kultu młodości.

Wspaniała gra aktorek skłania do refleksji a z pewnością gwarantuje świetną zabawę.

Na spektakl pod tytułem ,,USTA ANGELINY” zapraszamy do Obornickiego Ośrodka Kultury 28 marca na godzinę 19.00. Bilety w cenie 25zł w przed sprzedaży   30zł w dniu spektaklu, do nabycia w sekretariacie ośrodka.

Zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież