Już dziś IV edycja Dyktanda Powiatowego

IV edycja Dyktanda Powiatowego

Już o godz. 17:00 rozpocznie się IV edycja Dyktanda Powiatowego. Do pisania przystąpi blisko 100 uczestników.

Po rocznej przerwie ponownie będzie świadkami zmagań z ortografii. W tym roku Stowarzyszenie Bogdanowo - Zawsze Aktywni wspomaga Obornicki Ośrodek Kultury. To on właśnie będzie gospodarzem dzisiejszego konkursu.

Do rywalizacji przystąpi blisko 100 mieszkańców powiatu obornickiego. Podzieleni na 2 grupy będa rywalizować o tytuł mistrza ortografii, ale i też nagrody. Na zwycięzcę głównej kategorii czeka 500 złotych. Oprócz głównej nagrody przewidziano także upominki. 

Wśród zaproszonych gości znalazł się m.in. Poseł na Sejm Jakub Rutnicki.

Serdecznie zapraszamy do Obornickiego Ośrodka Kultury. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież