Nowe opracowania, nowe utwory.

orkiestra1 1

Muzyka z różnych stron świata to motto koncertu na który zaprasza Obornicka Orkiestra Dęta. Koncerty tej orkiestry na początku roku stały się już tradycją. Każdy kolejny koncert wzbogacony jest o nowe utwory pochodzące z różnych gatunków muzyki. Czyli od Bacha do Jacksona.

 

Obornicka Orkiestra Dęta od 1997roku prowadzona przez Krzysztofa Wargułę dyrygenta, kompozytora, instrumentalistę  rozrosła się do kilkudziesięcioosobowego zespołu. Występy orkiestry ubogacane są przez układy marszowe  zespołu tamburmajorek.

Z orkiestrą współpracują znani muzycy jak między innymi: Michał Szóstek, Leszek Muth czy Przemysław Śledź- Śledziuha.

Profesjonalne brzmienie oraz imponujący wizerunek  orkiestry są gwarantem wspaniałej zabawy. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich do Obornickiego Ośrodka Kultury dnia 15go marca  2015go roku o godzinie 17tej. Do zobaczenia na koncercie.

WSTĘP WOLNY!!!

Komentarze  

#1 Max 2015-02-23 23:12
Czy "Profesjonalne brzmienie" to nie wiem - zastanowiłbym się bardzo nad tym sformułowaniem.
W końcu w Obornikach mamy lepiej prosperującą orkiestrę - BB+
a o gustach się nie dyskutuje, także... :-)
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież