Walentynkowy Bal w Rożnowie

walentynkowy roznowo m

Karnawał zbliża się nieubłaganie do końca, kulminacja imprez karnawałowych odbędzie się 14 lutego w Walentynki. My zapraszamy do Rożnowa.

Walentynkowy Bal Przebierańców organizowany jest po raz drugi w Świetlicy Wiejskiego Domu Kultury. Zeszłoroczni uczestnicy zapewne poświadczą, że zabawa była przednia.

Należy się spieszyć ponieważ zapisy oficjalnie kończą się 2 lutego. Miejsce można zarezerwować pod numerem telefonu 691-186-333.

Na imprezie obowiązkowe są przebrania, w jej trakcie wybrane zostaną osoby z najlepszym przebraniem damskim i męskim. Zachęcamy singli, pary, całe ekipy.

Nie musisz mieć pary, a może na tej imprezie znajdziesz swoją walentynkę J

walentynkowy roznowo

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież