Taneczny dzień zakochanych!

k teclaw

Walentynki  i w dodatku taneczne- czy można  wyobrazić sobie coś bardziej romantycznego? W tym roku w dniu św. Walentego żegnać będziemy karnawał.

Profesjonalną oprawę muzyczną gwarantuje ciągle w znakomitej formie DJ Krzysztof Tecław . W programie imprezy oprócz dobrej muzyki wyśmienite menu oraz inne atrakcje które niech zostaną tajemnica.

Na szaloną noc zapraszamy do Sali Kameralnej Obornickiego Ośrodka Kultury w dniu 14go lutego 2015go roku. Początek zabawy o godzinie 20tej , przewidywany koniec o 3ciej dnia następnego.

Bilety rezerwujemy do 6go lutego w sekretariacie Obornickiego Ośrodka Kultury, można telefonicznie  pod numerami  61 29 61 424 lub 605 600 494. Cena biletu: 50zł. od osoby.

Śpieszcie się chętnych jest wielu!!!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież