Kabaret SMILE w Rogoźnie (film)

Kabaret Smile zagra w RCK (fot. kabaret Smile)

21. lutego w Rogozińskim Centrum Kultury zobaczyć będzie można kabaret SMILE. Już teraz bilety dostępne są w przedsprzedaży.

Założony w 2003 roku kabaret preferuje skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Lubią bawić się formą. Szukają absurdów życia codziennego i przenoszą je na scenę. Silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikają humoru politycznego, bo jak twierdzą, po co parodiować komedię.

Na stronie kabaretu czytamy: Kabaret to nasza pasja. Napisane przez nas teksty są tylko gliną, z której podczas występów, wraz publicznością, lepimy rzeźby zwane skeczami. Każdy nasz spektakl jest jedyny i niepowtarzalny. Oglądanie nas w telewizji czy w internecie jest jak zwiedzanie Nowego Jorku czy Wałbrzycha w Street View - Google Maps. Dlatego też jeśli kabaret Smile, to tylko i wyłącznie na żywo.

Skład: Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier, Michał Kincel

Występ kabaretu będzie można zobaczyć 21. lutego o godz. 16:00 w RCK. Bilety można zakupić w przedsprzedaży za 39zł przez kupbilecki.pl lub biletynakabarety.pl oraz w Ośrodku Kultury i Muzeum Regionalnym w Rogoźnie. W dniu występu cena biletu wyniesie 44zł.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież